English Polski
Zaloguj

O Nas

Firma InGraph powstała w 2004 roku i od początku naszego istnienia zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości pełnowęglikowych narzędzi skrawających do maszyn CNC, ploterów CNC, frezarek CNC, jak również maszyn przemysłowych w branżach produkcyjnych takich jak:
  • wykrojniki poligraficzne i przeciwformy
  • płytki obwodów drukowanych PCB
  • jubilerstwo
  • przemysł metalurgiczny
  • modelarstwo
  • reklama wizualna
  • instrumenty muzyczne
  • meble i przemysł drzewny
  • rzeźbiarstwo, itp.
W ofercie mikronarzędzi znajdują się: frezy spiralne, frezy proste, frezy diamentowe, frezy z łamaczem wióra, frezy stożkowe, frezy grawerskie, frezy do szczelin oraz wiertła, wiertła szczelinowe, strugi, pogłębiacze i rylce.

W ofercie standardowych narzędzi znajdują się: frezy do zastosowania ogólnego, frezy zgrubne, frezy do wykańczania, frezy z czołem kulistym do profilowania, frezy torusowe, frezy do fazowania, frezy do zaokrąglania krawędzi, nawiertaki centrujące oraz wiertła spiralne i proste do zastosowania z większością metali i materiałów kompozytowych.

Do oferty wyposażenia i akcesorii do maszyn należą: tuleje zaciskowe ER, nakrętki ER, uchwyty narzędzi, tuleje i nakrętki do maszyn Porter-Cable, Bosch, Metabo oraz Kress.

W naszej ofercie posiadamy również maszyny, akcesoria oraz materiały do produkcji płytek PCB: laminatory filmów światłoczułych, fotomaski, maski lutownicze, tusz przewodzący do aktywowania otworów w PCB.

Współpracujemy z firmami, szkołami, uniwersytetami, instytutami oraz akademiami technicznymi z całej Europy.

Celem naszej działalności jest dostarczanie Państwu najnowocześniejszych produktów oraz wysokiej jakości serwisu dla zapewnienia pełnej satysfakcji z dokonywanych zamówień oraz wsparcia technicznego. Nasz asortyment to gwarancja szerokiego zastosowania, niezawodność, niepowtarzalność oraz precyzja wykonania.

FrezyCNC.pl jest częścią firmy InGraph - lidera w branży mikronarzędzi skrawających do zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno oferowane produkty, jak również serwis spełniały jak najwyższe normy jakości.

Głęboko wierzymy, że znajdą Państwo w naszej ofercie interesujące rozwiązania i propozycje, które spełnią Państwa oczekiwania zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym.

Gwarantujemy 100% satysfakcji i zadowolenia! Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Życzymy udanych Zakupów!
Powrót